ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

تاریخچه موسسه آموزش عالی پیشتازان

مؤسسه آموزش عالی غیردولتی-­غیرانتفاعی پیشتازان بر اساس مجوز شماره 22/7674 مورخ  1388/05/10  شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری تأسیس گرديد.

اين موسسه در شهر شیراز با امکانات آموزشی و تجهیزات کارگاهی مناسب و با ارائه شیوه های نوین آموزشی در سال 1388 در رشته های کارشناسی ناپیوسته :   نرم افزار و ICT شروع به فعالیت نموده و در سال 1389 پس از اخذ مجوز در رشته های نرم افزار کامپیوتر ، معمـــاری، حسابداری ، الکترونیک و ساختمان در مقطع کاردانی پیوسته و مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ، مهندسی تکنولوژی سخت افزار کامپیوتر، مهندسی تکنولوژی عمران-عمران، مهندسی اجرائی عمران ، مهندسی تکنولوژی ساختمان مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندسی تکنولوژِی الکترونیک ، کارشناسی معماری و کارشناسی حسابداری در مقطع کارشناسی ناپیوسته و و در سال 1394 با اخذ مجوز در رشته های مهندسی عمران ، مهندسی شهرسازی و مهندسی نرم افزار کامپیوتر در مقطع کارشناسی پیوسته و مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد به فعالیت خود ادامه داده است.

این موسسه دارای کادری مجرب و متخصص متشکل از تعداد 200 نفر مدرس حق التدریس، 15 نفر عضو هیئت علمی تمام وقت و 10 نفر عضو هیئت علمی مدعو می باشد.

مدیریت موسسه برعهده جناب آقای دکترمحمد خیـــّر و 3 معاونت که شامل: معاونت آموزشی، معاونت دانشجویی- فرهنگی و معاونت اداری و مالی و مدیریت های تابعه اعمال می گردد. این موسسه دارای 32 کارمند و کارشناس می باشد.

تربیت بیش از 2000 دانش آموخته در مقاطع کاردانی و کارشناسی، برگزاری کلاسهای حل تمرین، همایش های علمی، فرهنگي و مذهبي، برگزاری مراسم فارغ التحصیلی و انجمن های تخصصی (معماری، گرافیک و عمران)، برگزاري مراسم هاي مذهبي و فعاليتهاي فرهنگي در ماههاي محرم، رمضان و ...، برگزاري اردوهاي راهيان نور و غيره ...  از اهم فعالیتهای این موسسه می باشد .